• <Kara katmanı dünyanın kaçta kaçını kaplar

  Ebru Akel Murat Güloğlu programı

  Ekranların en sevilen en güvenilen isimlerinden Ebru Akel ve Murat Güloğlu, Show TV’de “Bu Sabah” programı için bir araya geldi.
  Hafta içi her sabah canlı olarak yayınlanan ‘Bu Sabah’ta Türkiye ve dünyadan haberlerin yanı sıra güncel olaylar, gerçek hayat hikayeleri, gündem konuları ve Türkiye’nin en eğlenceli hava durumu izleyiciyle buluşuyor. Ekranların en sevilen ve güvenilen isimlerinden Ebru Akel ile Murat Güloğlu’nu buluşturan ‘Bu Sabah’, reytinglerde en üst sıralarda yer alan SHOW Haber'in desteğiyle hazırlanıyor. Her konuda farklı stüdyo konukları ile renklenecek program, Ebru Akel ve Murat Güloğlu’nun yorumları ve sunumuyla hafta içi sabahlarının vazgeçilmezi olacak. “Bu Sabah” hafta içi her gün saat 08.00'de SHOW TV'de!

  Bu Sabah 83. Bölüm

  Ekranların en sevilen en güvenilen isimlerinden Ebru Akel ve Murat Güloğlu, Show TV’de “Bu Sabah” programı için bir araya geldi. Hafta içi her sabah canlı olarak yayınlanan ‘Bu Sabah’ta Türkiye ve dünyadan haberlerin yanı sıra güncel olaylar, gerçek hayat hikayeleri, gündem konuları ve Türkiye’nin en eğlenceli hava durumu izleyiciyle buluşuyor. Ekranların en sevilen ve güvenilen isimlerinden Ebru Akel ile Murat Güloğlu’nu buluşturan ‘Bu Sabah’, reytinglerde en üst sıralarda yer alan SHOW Haber'in desteğiyle hazırlanıyor. Her konuda farklı stüdyo konukları ile renklenecek program, Ebru Akel ve Murat Güloğlu’nun yorumları ve sunumuyla hafta içi sabahlarının vazgeçilmezi olacak. “Bu Sabah” hafta içi her gün saat 08.00'de SHOW TV'de!

  Murat Güloğlu ve Ebru Akel’in programı Show TV’ye iyi geldi

  Show TV’nin gündüz kuşağına damga vurmaya hazırlanan iddialı programı ‘Bu Sabah’, bugün ekran yolculuğuna başladı. Ebru Akel ve Murat Güloğlu’nun renkli, farklı, enerjik sunumu ve yorumlarıyla ‘Bu Sabah’, seyircilerin büyük beğenisini kazandı. İzleyicisine her daim yenilikler sunmayı ve fenomen programlar yaratmayı ilke haline getiren Show TV, benzersiz içeriğe sahip iddialı yeni programıyla izleyici karşısına çıktı. Ebru Akel ile Murat Güloğlu’nun bir araya geldiği ”Bu Sabah” bugün ekrana gelen ilk canlı yayınıyla övgü dolu yorumlar aldı. Sosyal medyada da ilgi gören program, farklı ve renkli içeriğiyle dikkat çekti. Türkiye ve dünyadan haberlerin yanı sıra güncel olayların ve gündem konularının ele alındığı ‘Bu Sabah’a ünlü astrolog Zeynep Turan konuk oldu. Ebru Akel ve Murat Güloğlu, hem gündemi hem hayatı konuşurken yorumlarıyla programa renk kattı. TÜRKİYE’NİN EN EĞLENCELİ HAVA DURUMU ‘Bu Sabah’, benzersiz içeriği ile ilk canlı yayınında dikkatleri üzerine çekti. Büyük beğeni kazanan hava durumu ise programa renk kattı. İzleyiciler, pilates eğitmeni Tuğçe İrtem’in sıra dışı sunumuyla Türkiye’nin en eğlenceli hava durumunu izledi. Yurt genelinde hava sıcaklıklarını öğrenirken eğleneceğiniz hava durumu, hafta içi her sabah ‘Bu Sabah’ta sizlerle buluşacak. TÜRKİYE GÜNDEMİNDEN ÖNEMLİ BAŞLIKLAR ELE ALINDI Ekranların en güvenilen ve en sevilen, deneyimli isimlerinden Ebru Akel ve Murat Güloğlu, farklı anlatımı ve yorumlarıyla Türkiye’nin gündeminde yer alan başlıkları konuştu. Bayramın bitmesiyle birlikte tatilciler İstanbul’a dönerken trafik yoğunlaşmaya başladı. İstanbul trafiğinde yaşanan son durum canlı yayında ele alındı. Türkiye’de yaşanan koronavirüs vakalarının artışıyla birlikte tablodaki son durum da konuşuldu. HAFTALIK BURÇ YORUMLARI Yeni haftaya başlarken Astrolog Zeynep Turan, haftalık burç yorumlarını izleyiciyle paylaştı. Dolunayın burçlar üzerindeki etkilerini canlı yayında anlattı. Ebru Akel ve Murat Güloğlu’nun sunumuyla “Bu Sabah”, hafta içi her gün saat 08.30’da canlı yayınla Show TV’de.