18 NİSAN 2014 CUMA 00:22
KIYAMET HABERCİSİ Mİ?-5 KIYAMET HABERCİSİ Mİ?-5
FARUK ÇELİK TAŞERON SON AÇIKLAMA-19 FARUK ÇELİK TAŞERON SON AÇIKLAMA-19
ALTIN FİYATLARINDA YÜKSELİŞ SÜRECEK-5 ALTIN FİYATLARINDA YÜKSELİŞ SÜRECEK-5
4C Taşeron İşçilere Kadro Düzenlemesi İçeren Torba Yasa TBMM’de-5 4C Taşeron İşçilere Kadro Düzenlemesi İçeren Torba Yasa TBMM’de-5

Taşeron sorunları çözülecek-04062317-5

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, Taşeron işçilerinin sorunlarının bayram sonunda çözüleceğinin müjdesini verdi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, 100 bin sözleşmeli çalışana kadro verilmesi, çalışanların memnuniyetinin bu[...]

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, Taşeron işçilerinin sorunlarının bayram sonunda çözüleceğinin müjdesini verdi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, 100 bin sözleşmeli çalışana kadro verilmesi, çalışanların memnuniyetinin bu bayramı kendileri için daha da anlamlı hale getirdiğini söyledi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, bayramların kardeşlik ve hoşgörü duygularının her yanı sardığı, küslüklerin sona erdiği, özlemlerin ve hasretlerin giderildiği mukaddes günler olduğunu belirtti.

Yaklaşık 100 bin sözleşmeli çalışana kadro verilmesi, kamuda görev yapan işçilerin toplu sözleşmelerinin, çalışanların memnuniyeti ile sonuçlanmasının da bayramın kendileri için daha da anlamlı hale geldiğini ifade eden Çelik, şunları kaydetti:

TAŞERON SORUNUNUN ÇÖZÜMÜ

“Önümüzdeki dönem de başta taşeron sorununun çözümü görüşmelerini başlattığımız memur toplu sözleşmelerinin en üst memnuniyet seviyesinde imzalanması ve çalışma hayatının diğer çalışmalarını sizlerle birlikte devam ettireceğiz. Bakanlığımızın görev alanına giren konularda bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da takdire şayan, üstün gayret ve çabaları göstereceğinizden hiç kuşkum yoktur. Bu düşüncelerle, mübarek Ramazan Bayramı’nızı en içten duygularımla kutluyor, başta aileniz olmak üzere daha nice sağlıklı ve mutlu bayramlara sevdiklerinizle birlikte kavuşmanızı diliyorum.”

REKLAMLAR44 Cevap
  1. taşören diyor ki:

    yalan oyunuzu vermeyin niye bayram sonaya kalıyo bitürlüanlamadım ben taşörene geldimi ordan orda atıpduruyorlar yalancılar 1ay sonra yok martta yok bayram sonrasına kaldı yalan yalan milleti kandırıyorlar askari ücretle calışan arkadaşlar oy atmayın akp ye arkadaşlar

Bir Yorum Yazın (Üyelik Gerektirmez)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER Diğer çalişma hayatı haberleri

EN SON HABERLER

FACEBOOK TAKİP BUTONU