24 NİSAN 2014 PERŞEMBE 10:33
FARUK ÇELİK TAŞERON SON AÇIKLAMA-24 FARUK ÇELİK TAŞERON SON AÇIKLAMA-24
Torba yasada neler var, emeklilikte yaşa takılanlar, Ali Tezel’den açıklamalar – izle-8 Torba yasada neler var, emeklilikte yaşa takılanlar, Ali Tezel’den açıklamalar – izle-8
4C Taşeron İşçilere Kadro Düzenlemesi İçeren Torba Yasa TBMM’de-10 4C Taşeron İşçilere Kadro Düzenlemesi İçeren Torba Yasa TBMM’de-10
ALTIN FİYATI TEPKİ ALIMLARIYLA YÜKSELEBİLİR-8 ALTIN FİYATI TEPKİ ALIMLARIYLA YÜKSELEBİLİR-8

ASKERLİK YERİ ÖĞRENME – Askerlik sorgulama TC Kimlik Numarası Askerlik Yeri Öğrenme Sorgulama…-04083723-9

Askerlik sorgulama ekranı T.C NO ile askerlik sorgulama,Askerlik yeri öğrenmek için tıkla, ASKERLİK YERLERİ ÖĞRENME askerlik yeri sorgulama TC ile askerlik sorgulama 2014 askerlik yeri öğrenme 2014 tc kimlik no ile askerlik sorgulama TC Kimlik[...]

Askerlik sorgulama ekranı T.C NO ile askerlik sorgulama,Askerlik yeri öğrenmek için tıkla, ASKERLİK YERLERİ ÖĞRENME askerlik yeri sorgulama TC ile askerlik sorgulama 2014 askerlik yeri öğrenme 2014 tc kimlik no ile askerlik sorgulama TC Kimlik Numarası Askerlik Yeri Öğrenme Sorgulama.

Askerlik hizmet süresi 01 Ocak 2014 tarihinden geçerli olmak üzere 15 aydan 12 aya indirilmiştir.

Askerlik Celp Dönemleri ŞUBAT 2014 MAYIS 2014 AĞUSTOS 2014 KASIM 2014

Sayın Asker Adayları,şimdiden hayırlı tezkereler..Aşağıda Belirtilen Linki Tıklayarak..Gideceğiniz yeri ve askerlik statünüzü de öğrenmiş olacaksınız. Sınav sonuçları açıklandığı andan itibaren 2 gün içerisinde askeri birliğinize teslim olmanız gerekmektedir.

Üstdeki bağlantıdan e-Devlete giriş yaptıktan sonra – A dan Z ye Kurumlar – Milli Savunma Bakanlığı – Sevk Edilecek Eğitim Merkezine tıkladığınız zaman askerliğinizin nereye çıktığını öğreniyorsunuz.

Dipnot: e-Devlet şifeniz yoksa PTT şubesinden kimliğinizle birlikte 2 TL karşılığında alabilirsiniz.

TC  Kimlik  Numarası  Askerlik Yeri Öğrenme Tıklayınız

REKLAMLAR50 Cevap
 1. Anonim diyor ki:

  Şubatta askeri şubeye gittim şube bana nisanın 25 de gel sülüsini al dedi e-devletten bakıyorum Hakkınızda herhangi bir sınıflandırma sonucu bulunmamaktadır. … diyor bu ne demk bilgisi olan lütfen cevaplar mı … ?

 2. Anonim diyor ki:

  halen açıklanmamış neden böyle oluyo ?

 3. Anonim diyor ki:

  e devlet şifresi ne ya

 4. Anonim diyor ki:

  herkesin açıklanmış ama kardeşiminkinde hala herhangi bir sınıflandırma sonucu yok diyor ,???? neden acaba ? mayısta gitceksin diyordu şube, bilgisi olan var mı ?

  • anonim diyor ki:

   Bizim durumumzda ayni subeden ogrenebilirmiyiz yoksa kaldikmi yine

   • Sirket diyor ki:

    Kardes benim sevk tarihi mayıs 4 gözüküyor.e devletten bakıyorum hakkınızda hicbir sınıflandırma sonucu bulunamamıstır diyor gecen pazartesi subeye gittim.Baktılar daha acıklanmamıs dediler ama ben bu isten bir sey anlamadım.agustostamı celbine mı kaldı yoksa mayıs ta gidicem mi belli değil.Oradakiler de adam gibi bir sey bilmiyorlar.Ama cevremde 20 nisan da acıklananlar da var.Ben bu isten bir sey anlamadım…eger bir bilgin varsa benle de paylas e devlete bakıyorum ama sonuc aynı cözemedim ben bu isi….

  • Anonim diyor ki:

   kardeş benımde mayıstaydı haziranın 18ine atmışlar ankara etimesgut çıktı

 5. burak diyor ki:

  kardeş askerlik şubesine git sen

 6. Anonim diyor ki:

  “Hakkınızda herhangi bir sınıflandırma sonucu bulunmamaktadır.” Bu ne anlama geliyor? Henüz sonuçlar açıklanmadı mı? Yoksa Mayıs’ta gidemiyor muyum?

Bir Yorum Yazın (Üyelik Gerektirmez)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER Diğer yaşam haberleri

EN SON HABERLER

FACEBOOK TAKİP BUTONU