17 NİSAN 2014 PERŞEMBE 12:52
FARUK ÇELİK TAŞERON SON AÇIKLAMA-17 FARUK ÇELİK TAŞERON SON AÇIKLAMA-17
KIYAMET HABERCİSİ Mİ?-3 KIYAMET HABERCİSİ Mİ?-3
4C Taşeron İşçilere Kadro Düzenlemesi İçeren Torba Yasa TBMM’de-3 4C Taşeron İşçilere Kadro Düzenlemesi İçeren Torba Yasa TBMM’de-3
ALTIN FİYATLARINDA YÜKSELİŞ SÜRECEK-3 ALTIN FİYATLARINDA YÜKSELİŞ SÜRECEK-3

Sana bir sır vereceğim 28. bölüm tek parça hd full 720 p izle…

Fox Tv Sana Bir Sır Vereceğim 28. Yeni Bölüm izle. Sana Bir Sır Vereceğim 27. Son Bölüm full izle. Sana Bir Sır Vereceğim 28. Son Bölüm seyret. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm izle tıkla[...]

Fox Tv Sana Bir Sır Vereceğim 28. Yeni Bölüm izle. Sana Bir Sır Vereceğim 27. Son Bölüm full izle. Sana Bir Sır Vereceğim 28. Son Bölüm seyret. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm izle tıkla dizi izle.Sana Bir Sır Vereceğim 28. Bölüm izle full tek parça izle.

Sana Bir Sır Vereceğim 28. bölüm özeti

Sana Bir Sır Vereceğim

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Aylin’in yaşadığını gören Tilki’nin tüm umutları öğrendiği başka bir gerçekle yıkılır. Aylin depo yangınından öncesine ait hiçbir şeyi hatırlamıyordur. Hayatının aşkı Tilki’yi bile… Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Tilki, Aylin’e tekrar kavuşabilmek için Deniz’le çalışmayı kabul eder. Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde bu sırada Aylin de geçmişini hatırlamak için çaba sarf etmektedir.. Büyük Abi’yi hapisten çıkarma planına Levent ve Burak da dahil olur. Savaş ise Büyük Abi’ye ulaşmak için kendi yönteminde ısrarcıdır.

Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde Savaş’ın planını Meltem’den öğrenen Tilki, onu hapisten kurtarmak için harekete geçer. Mehmet, emniyetteki işe kabul edilir. Fakat Mehmet’i, çalışmaya başladığı ilk gün büyük bir tesadüf bekler. Hiç ummadığı bir yerde Esra’yla karşılaşır. Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde bu karşılaşma hem Esra’nın hem de Mehmet’in hayatında yeni gelişmelere sebep olacaktır.

Sana bir sır vereceğim 28. bölümü izlemek için tıklayın

REKLAMLAR5 Cevap
  1. CEREN diyor ki:

    AYLİN VE TİLKİYE BAYILIYORUMMMMMMMMMMMMMMMM

  2. cerenkusanac diyor ki:

    süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

  3. Anonim diyor ki:

    allahhhhhhhhhhhhhhh

Bir Yorum Yazın (Üyelik Gerektirmez)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER Diğer haber haberleri

EN SON HABERLER

FACEBOOK TAKİP BUTONU