13 MART 2015 CUMA 13:54

Oktay Usta Yeşil Elma Tekrarı Nasıl İzlenir

OKTAY USTA YEŞİL ELMA YEMEK TARİFLERİ

Oktay Usta Yeşil Elma Hafta İçi Her Gün 14:20'de STV ekranında... Türkiye’nin en iyi yemek programı "Oktay Usta Yeşil Elma" Türk televizyonlarının en üretken, en çalışkan, en yetenekli ismi Oktay Aymelek'in hazırlayıp sunduğu  “Yeşil Elma” günlük yemek tarifler ve konukları ile aşçılığa ilgi duyanlara yeni bir pencere aralıyor.
Artık bir Samanyolu klasiği haline gelen Yeşil Elma, ustaların ustası Oktay Usta’nın doyumsuz muhabbetiyle hafta içi her gün ekranlarınızdan mutfağınıza yansıyor. Her bölümde, sinema, tiyatro, müzik ve medya dünyasından konukların yer alacağı programda, ünlü isimler hayata bakışlarını, projelerini, en sevdikleri yemeği ve hayatları hakkında bilinmeyenleri anlatacaklar.

Oktay ustanın bugünkü menüsü

Oktay Usta Yeşil Elma izle/ Samanyolu TV Oktay Usta Yeşil Elma`da bugün hangi yemekler yapıldı? Oktay Usta hünerlerini hergün bizlere birbirinden güzel lezzetler ile ekranlara getiriyor. En güzel yemek tarifleri ile Samanyolu TV ekranlarında saat 14:20 canlıolarak yayınlanan doktorumu, yayın bitişi ardından aşağıdan tv arşivi vasıtasıyla ücretsiz izleyebilirsiniz. Birbirinden farklı konukları ile stv ekranlarında saat 14:20 - 16:45(145 dakika) canlı olarak yayınlanan Oktay Usta yeşil elma, canlı yayın bitimi ardından konumuzdan tv arşivi vasıtasıyla ücretsiz izleyebilirsiniz. YAYIN SAATİNDE İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Tekrarlarını ise STV resmi internet sitesinin arşiv bölümünden izleyebilirsiniz http://www.kure.tv/yemek/oktay-usta-yesil-elma

Oktay Aymelek (d. 27 Eylül 1968, Mengen, Bolu); Aşçı ve Samanyolu Televizyonu'nda Yeşil Elma programının sunucusu.

Aslen Mengen, Bolu'lu olan Aymelek 1998 yılında Londra'da Aşçılık Yarışması'nda bronz madalya ve Klasman birinciliği kazandı. 2000 yılında Londra'da 1 altın madalya kazandı. 1998 yılından bugüne kadar Samanyolu Televizyonu'nda çalışmaktadır. Yine aynı televizyonda Yeşil Elma programında hem aşçı hem de sunucu olarak görev yapmaktadır.

Oktay Usta üç yemek ve birde pratik bilgiler üzerine toplam dört tane kitap çıkarttı. Yemek tarifleri kitabı çok beğenilen yemek tarifi kitapları arasında yer alıyor. Ayrıca Oktay Usta’nın önlüğü ve kepi çok beğenilen aksesuarlar oldu.

Oktay Usta, 1991 yılında kendi köyünden Bergüzar Hanım ile evlendi ve Merve, Kübra ve Tuana isimli 3 kız çocukları var.

 

 

FACEBOOK TAKİP BUTONU

Enson Paylaşılanlar