24 NİSAN 2014 PERŞEMBE 19:31
FARUK ÇELİK TAŞERON SON AÇIKLAMA-2 FARUK ÇELİK TAŞERON SON AÇIKLAMA-2
Torba yasada neler var, emeklilikte yaşa takılanlar, Ali Tezel’den açıklamalar – izle-10 Torba yasada neler var, emeklilikte yaşa takılanlar, Ali Tezel’den açıklamalar – izle-10
4C Taşeron İşçilere Kadro Düzenlemesi İçeren Torba Yasa TBMM’de-12 4C Taşeron İşçilere Kadro Düzenlemesi İçeren Torba Yasa TBMM’de-12
ALTIN FİYATI TEPKİ ALIMLARIYLA YÜKSELEBİLİR-10 ALTIN FİYATI TEPKİ ALIMLARIYLA YÜKSELEBİLİR-10

Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm İZLE HD TEK PARÇA 133. bölüm-04120524-5

Muhteşem yüzyıl sürekli göündemde olmayı başaran star tv dizilerinden Muhteşem yüzyıl 133. bölüm tek parça, Muhteşem Yüzyıl Canlı Star- Muhteşem Yüzyıl 133.bölüm full hd tek part izle! Tek parcaa muhtesem yüzyıl Muhteşem Yüzyıl 133.Bölüm izle,[...]

Muhteşem yüzyıl sürekli göündemde olmayı başaran star tv dizilerinden Muhteşem yüzyıl 133. bölüm tek parça, Muhteşem Yüzyıl Canlı Star- Muhteşem Yüzyıl 133.bölüm full hd tek part izle!

Tek parcaa muhtesem yüzyıl

Muhteşem Yüzyıl 133.Bölüm izle,

Muhteşem Yüzyıl 133.Bölüm tek parça izle, Muhteşem Yüzyıl 133.Bölüm full izle.

Muhteşem Yüzyıl’ın merakla beklenen yeni bölüm İşte Muhteşem Yüzyıl 133. bölüm

Muhteşem Yüzyıl Son Bölümde yaşananlar…

Muhteşem Yüzyıl 133. Bölüm Özeti:

Muhteşem Yüzyıl Muhteşem Yüzyıl’da bu haftaya Hürrem ve Süleyman’ın ölümsüz aşkı damga vuruyor!

Hürrem’in öleceğini kabul etmek istemeyen Süleyman, Hürrem’e şifa bulmak için çırpınıyor. Selim’in yanına geçen Lala Mustafa ise Bayezıt’a tuzak kuruyor! Laladan gelen mektupla çılgına dönen Bayezıt, Selim’i düelloya çağırıyor. İki kardeş ölümüne bir mücadele için karşı karşıya geliyor! Sinyor Pedro, Mihrimah’a birlikte kaçmayı teklif ediyor! Mihrimah’a olan tüm inancını kaybeden Rüstem ise Sinyora Mendes’le yakınlaşıyor! Süleyman ve Hürrem şifa bulmak için gittikleri Bursa’da vicdanlarıyla hesaplaşıyor. Süleyman oğlu Mustafa’nın türbesinde hayatının en zor sınavını verirken, Hürrem, Mahidevran’dan helallik istiyor! Ölümü kabullenen Hürrem’in arzusu, Süleyman’ın yüreğine kor gibi düşüyor!

Muhteşem Yüzyıl 133. Bölümde Hürrem’in hastalığını öğrenen Süleyman, yıllar süren hasrete son verip aşkına kavuşur. Süleyman, Hürrem’i iyileştirmek için tüm gücüyle savaşır. Ancak tüm çabalar sonuçsuz kalır. Hürrem ölüme yaklaştığının farkındadır.

Pedro, Mihrimah’a payitahttan birlikte kaçmayı teklif eder. Mihrimah aşkının peşinden mi gidecek yoksa bu aşkın ellerinden kayıp gitmesine izin mi verecektir? Mihrimah’ın aşkından umudu kesen Rüstem ise Gracia Mendes’in ilgisine daha fazla karşı koyamaz.
Lala Mustafa ve Selim Bayezıt’a karşı tehlikeli bir oyuna girişir. Bayezıt’ı kışkırtıp hata yapmasını sağlayacaklardır. Ancak Bayezıt öyle ağır bir cevap verir ki Selim’in hayatı Bayezıt’ın ellerindedir.

Süleyman, hastalığına şifa bulmak için Hürrem’i Bursa’ya götürür. Süleyman ölümüne hükmettiği oğlunun mezarında vicdanıyla hesaplaşırken, Hürrem helallik almak için Mahidevran’ın karşısına çıkar. Bu yüzleşme iki acılı anne için de zor olacaktır. Hürrem’in öleceği gerçeğini kabullenemeyen Süleyman, Hürrem’in isteği ile kahrolur.
MUHTEŞEM YÜZYIL 133. SON BÖLÜMÜ STAR TV’DEN CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Muhteşem Yüzyıl 133.bölüm tekrarını izlemek için TIKLA

REKLAMLAR2 Cevap
  1. Anonim diyor ki:

    Dizi icin tesekurler

  2. Anonim diyor ki:

    nerde izlicez lan

Bir Yorum Yazın (Üyelik Gerektirmez)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER Diğer sonbölüm haberleri

EN SON HABERLER

FACEBOOK TAKİP BUTONU