23 NİSAN 2014 ÇARŞAMBA 22:43
FARUK ÇELİK TAŞERON SON AÇIKLAMA-21 FARUK ÇELİK TAŞERON SON AÇIKLAMA-21
Torba yasada neler var, emeklilikte yaşa takılanlar, Ali Tezel’den açıklamalar – izle-5 Torba yasada neler var, emeklilikte yaşa takılanlar, Ali Tezel’den açıklamalar – izle-5
4C Taşeron İşçilere Kadro Düzenlemesi İçeren Torba Yasa TBMM’de-7 4C Taşeron İşçilere Kadro Düzenlemesi İçeren Torba Yasa TBMM’de-7
ALTIN FİYATI TEPKİ ALIMLARIYLA YÜKSELEBİLİR-5 ALTIN FİYATI TEPKİ ALIMLARIYLA YÜKSELEBİLİR-5

Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm İZLE HD TEK PARÇA 132. bölüm-04120523-5

Muhteşem yüzyıl sürekli göündemde olmayı başaran star tv dizilerinden Muhteşem yüzyıl 132. bölüm tek parça, Muhteşem Yüzyıl Canlı Star- Muhteşem Yüzyıl 132.bölüm full hd tek part izle! Tek parcaa muhtesem yüzyıl Muhteşem Yüzyıl 132.Bölüm izle,[...]

Muhteşem yüzyıl sürekli göündemde olmayı başaran star tv dizilerinden Muhteşem yüzyıl 132. bölüm tek parça, Muhteşem Yüzyıl Canlı Star- Muhteşem Yüzyıl 132.bölüm full hd tek part izle!

Tek parcaa muhtesem yüzyıl

Muhteşem Yüzyıl 132.Bölüm izle,

Muhteşem Yüzyıl 132.Bölüm tek parça izle, Muhteşem Yüzyıl 132.Bölüm full izle.

Muhteşem Yüzyıl’ın merakla beklenen yeni bölüm İşte Muhteşem Yüzyıl 132. bölüm

Muhteşem Yüzyıl Son Bölümde yaşananlar…

Muhteşem Yüzyıl 132. Bölüm Özeti:

Muhteşem Yüzyıl Muhteşem Yüzyıl’da bu hafta, kılıçlar çekiliyor!

Bayezıt ordusuyla Selim’in kapısına dayanıyor. Nurbanu kaçmak isterken, Selim zırhını kuşanıp Bayezıt’ın karşısına çıkıyor! Oğullarının kavgasına şahit olan Hürrem’in kalbi olanlara dayanmıyor. Sümbül, Hürrem’in hastalığını şehzadelerden saklıyor. Ancak bu sırrı öyle biri öğreniyor ki şehzadelerin savaşında tüm dengeler alt üst oluyor. Bayezıt büyük bir ihanete uğruyor! Selim, kardeşinin ölümüne hükmeden Nurbanu’ya öfke kusuyor. Hürrem ise Selim’den Nurbanu’nun canını almasını istiyor! Selim, Nurbanu’yu kahreden bir ceza veriyor. Rüstem’den gizli Pedro ile görüşen Mihrimah, yasak aşka tutuluyor. Rüstem bu aşkı hissedince kıyamet kopuyor! Dünyaya meydan okuyan Hürrem Sultan, öleceği gerçeğiyle yüzleşiyor! Hürrem’e kavuşmayı dört gözle bekleyen Süleyman’ın, aldığı haberle dünyası başına yıkılıyor!

Selim’den hesap sormak isteyen Bayezıt, ordusuyla beraber Manisa’ya gelir. Nurbanu kaçması için Selim’e yalvarır. Ancak Selim her şeyi göze alarak Bayezıt’ın karşısına çıkar. İki kardeş ölümüne bir kavgaya tutuşurken, Hürrem’in gelişi herkesi şok eder.

Oğulları arasındaki düşmanlığı gören Hürrem fenalaşır. Sümbül, Hürrem’in hastalığını saklarken, bu sır beklenmedik biri tarafından öğrenilir. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Selim, Bayezıt’ın ölüm emrini veren Nurbanu’dan hesap sorar. Hürrem’e göre Nurbanu’nun bu hatasının cezası ölümdür. Nurbanu’ya kıyamayan Selim, Nurbanu’yu yıkan bir karar alır. Bayezıt’ın Selim’i affetmek için sunduğu şart şaşkınlık yaratır.

Mihrimah, Rüstem’den gizli Pedro ile görüşmeye devam eder. Rüstem’in canını yakmak isteyen Sokollu, Pedro’yu Mihrimah’a hediye eder. Bunu öğrenen Rüstem, Pedro’yu öldürmeye kalkışınca, Mihrimah ile Rüstem arasında ipler kopar.

Kendisini bekleyen kıyameti hisseden Hürrem, ölüme yaklaştığını öğrenir. Süleyman ise Hürrem’le arasındaki buzları eritmek için bir adım atar. Sümbül’ün verdiği haber, Süleyman’ın kalbine ok gibi saplanacaktır.
MUHTEŞEM YÜZYIL 132. SON BÖLÜMÜ STAR TV’DEN CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN
Muhteşem Yüzyıl 132.bölüm tekrarını izlemek için TIKLA

REKLAMLAR2 Cevap
  1. Anonim diyor ki:

    Dizi icin tesekurler

  2. Anonim diyor ki:

    nerde izlicez lan

Bir Yorum Yazın (Üyelik Gerektirmez)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER Diğer sonbölüm haberleri

EN SON HABERLER

FACEBOOK TAKİP BUTONU