16 NİSAN 2014 ÇARŞAMBA 21:56
FARUK ÇELİK TAŞERON SON AÇIKLAMA-15 FARUK ÇELİK TAŞERON SON AÇIKLAMA-15
KIYAMET HABERCİSİ Mİ? KIYAMET HABERCİSİ Mİ?
ALTIN FİYATLARINDA YÜKSELİŞ SÜRECEK ALTIN FİYATLARINDA YÜKSELİŞ SÜRECEK
4C Taşeron İşçilere Kadro Düzenlemesi İçeren Torba Yasa TBMM’de 4C Taşeron İşçilere Kadro Düzenlemesi İçeren Torba Yasa TBMM’de

MİLLİ PİYANGO – 12 Nisan sayısal loto sonuçları sorgulama-04040014-5

Milli Piyango 12 Nisan Sayısal Loto, Sayısal Loto sonucu sorgulama, 2014 Sayısal Loto sonuçları öğrenme, Sayısal Loto ikramiyesi ne kadar, Sayısal Loto sorgulama Sayısal Loto sonuçları… Milli Piyango Sayısal Loto sonuçları burada 12 Nisan Sayısal Loto sonuçları[...]

Milli Piyango 12 Nisan Sayısal Loto, Sayısal Loto sonucu sorgulama, 2014 Sayısal Loto sonuçları öğrenme, Sayısal Loto ikramiyesi ne kadar, Sayısal Loto sorgulama Sayısal Loto sonuçları…

Milli Piyango Sayısal Loto sonuçları burada

12 Nisan Sayısal Loto sonuçları sorgulama 12 04 2014

Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango’nun sitesi ile aynı anda

İLGİLİ

On NumaraMilli PiyangoSorgula

Süper LotoMilli PiyangoSorgula

Şans TopuMilli PiyangoSorgula

Milli Piyango BiletiMilli PiyangoSorgula

Sayısal Loto’nun çekilişi yapıldı.

Milli Piyango İdaresince düzenlenen Sayısal Loto’nun 909. hafta çekilişinde kazandıran numaralar 3, 6, 23, 30, 35 ve 49 olarak belirlendi.

Sayısal Loto çekilişinde 6 bilen bir kişi, 1 milyon 434 bin 852 lira 25 kuruş ikramiye kazandı.

Milli Piyango İdaresinden yapılan açıklamaya göre, çekilişte 5 bilen 285 kişi 2 bin 120 lira ellişer kuruş, 4 bilen 12 bin 926 kişi 35 lira doksanar kuruş, 3 bilen 235 bin 682 kişi ise 5 lira kırkar kuruş ikramiye alacak.

Çekilişte, 3 milyon 775 bin 920 lira 95 kuruş ikramiye dağıtıldı.

Büyük ikramiye kazanan talihli kuponunu, Burdur Bucak’taki bayiden yatırdı.

Hasılattan KDV olarak 1 milyon 501 bin 743 lira 20 kuruş, Şans Oyunları Vergisi olarak da 839 bin 93 lira 53 kuruş kamuya aktarılacak.

Sayısal Loto Nasıl Oynanır?

İdare tarafından düzenlenen, katılımcıların 1-49 sayı kümesi içinden çekilişle belirlenecek olan 6, 5, 4, ve 3 sayının doğru tahmin edilmesine dayanan ve kısaca ” oyun ” olarak da ifade edilen şans oyunudur.

Çekiliş özel çekiliş küresi kullanılmak suretiyle oyun planına göre dağıtılacak ikramiyeleri kazanacak numaraların belirlenmesidir. Çekilişler İdarece belirlenecek gün ve saatte gerçekleştirilir.

İkramiyelerin ödenmesinde yetkileri dahilinde olması koşuluyla bayiler ve İdarece belirlenen Şubeler yükümlüdür.

İkramiyelerin, bayiler ve Şubelerce ödenme süreleri idarece belirlenir. İkramiyeler, çekiliş tarihinden itibaren 1 yıl geçtikten sonra zaman aşımına uğrar.

Sistem tarafından kabul edilmeyen sahte, tahrif edilmiş, yırtılmış, zaman aşımına uğramış, iptal edilmiş biletlere ikramiye ödenmez. Bir bilete ikramiye ödenebilmesi için en az çekilen sayılar, barkot, bilet güvenlik numarası ve arka yüzündeki bilet seri numarasının açık şekilde okunması gerekir.

Sayısal loto oyununda bir kaç hafta üst üste altı numarayı doğru tahmin eden çıkmaması üzerine ertesi haftalara devir sayısının artması, hasılatın çok yüksek olması üzerine sayısal loto oyun planında yapılan değişiklikle, “Bir haftaya ait oyunda altı bilen çıkmaması halinde bu gruba ayrılan ikramiye, ertesi hafta altı numarayı doğru tahmin edenlere dağıtılmak üzere devredilir. Bu şekilde yapılacak devir üç haftadan fazla olamaz. Dördüncü haftada altı numarayı doğru tahmin eden çıkmazsa, bu gruba ayrılan tutar, önceki haftalardan devredilmiş tutarlar ile birlikte beş numarayı (olmaması halinde dört numarayı) bilenler arasında dağıtılır.” olarak belirlenmiştir.

Sayısal Loto oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri MPİ Genel Müdürlüğümüz tarafından ödenecektir.

REKLAMLARBir Cevap
  1. Corc diyor ki:

    Bir kere’de trakya bölgesine çıksın yaa

Bir Yorum Yazın (Üyelik Gerektirmez)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER Diğer haber haberleri

EN SON HABERLER

FACEBOOK TAKİP BUTONU