24 EKİM 2014 CUMA 13:14

Kına Paketleme İşi Veren Firmaların Adresleri…

Evde Kına Paketleme İşi, Evde Kına Paketleme İşi Kına Paketleme İşi Veren Firma Adresleri Günümüzde ev hanımları evlerinde iş yaparak para kazanmaktadır..... Kına Paketleme İşi Veren Firmaların Adresleri…

Evde Kına Paketleme İşi,

Evde Kına Paketleme İşi

Kına Paketleme İşi Veren Firma Adresleri

Günümüzde ev hanımları evlerinde iş yaparak para kazanmaktadır. Ev hanımlarının evde yaptığı işlerin içinde kına paketleme işi de bulunmaktadır. Bu iş boncuk işlemesi veya nikah şekeri tasarımı gibi el becerisi gerektirmemektedir. Bu işi yapabilmek için ev hanımlarına özel işveren firmalarla anlaşarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Oturduğunuz ilde evde kına paketleme işini kimse yapmıyor ise internet ortamından bu işi yaptıran firmalarla da bağlantı kurabilirsiniz. Evde kına paketleme işini aldıktan sonra firma hangi ilde olursanız olun size malzemeleri kargolamaktadır.

Paketleme işlemini size verilmiş olan süre içerisinde bitirdikten sonra firmaya geri kargolanması gerekmektedir. Firma paketlediğiniz ürünleri kontrol ettikten sonra vermiş olduğunuz banka bilginize kazandığınız ücreti size göndermektedir. Evde kına paketleme işi genellikle İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da oldukça yaygındır. Firma sizinle çalışmaya karar verdiğinde sizin bu işi yapıp yapamayacağınızı kontrol etmek için az miktarda malzeme göndermektedir.

Eğer firma çalışmanızı beğenir ise size daha fazla malzeme göndermektedir. Ve bu sayede aylık gelirinize katkıda bulunabilirsiniz. Firma size çok fazla iş göndereceğini bildirdiğinde evde ailenizle bu işi yapabilirsiniz. Veya arkadaşlarınızla birlikte bir grup oluşturursunuz firmaya kına paketleme işini yapmak isteyen grupta kaç kişi olduğunu bildirirsiniz. Bu sayede firma size daha fazla mal göndermektedir. Buda aylık kazancın daha fazla olması demektir. Sizde aylık kazandığınız ücreti gruptaki arkadaşlarınızla eşit olarak bölüşebilirsiniz.

OKUYUCU YORUMU - Üye olmadan yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayracak.

 1. faruk3304@hotmail.com diyor ki:

  Bize de is verecekler bu numaraya arasin05354661504

  (0)
 2. YETER diyor ki:

  MERHABA BEN YETER LİSE MEZUNUYUM ÇALIŞKANIM SİZİNLE ÇALIŞMAK İSTERİM ADANADA İKAMET EDİYORUM İLGİLENİRSENİZ SEVİNİRİM TEŞEKKÜRLER.

  (0)
 3. Canan diyor ki:

  Ciddi, hızlı, düzgün 4 kişilik arkadaş ekibimizle kına paketlenir. İzmir merkez.

  (0)
 4. selma diyor ki:

  İstanbul Eyüp de ikamet ediyorum 24 yasindayim ev hanimiyim acil daimi ev isine ihtiyacım var

  (0)
 5. afetidevran diyor ki:

  kına paketleme işi yapmak istiyorum bebeğim olduğu için çalışamıyorum. eve katkıda blunmam gerekiyor,ilgilenirseniz çok sevinirim.

  (0)
 6. Anonim diyor ki:

  Merhabe ben ADANAdan nafiye firmanızın evde kına paketleme işi verdiğini internetten gördüm ve bende bu işe talibim.Eğer sizde uygun görürseniz bu işi yapmak istiyorum ve sizden haber bekliyorum şimdiden teşekkürler.

  (0)
 7. merve emir diyor ki:

  Merhabalar biz istanbulda 4 kiz yasiyoruz. Kina paketleme isine katkida bulunmak istiyoruz. 0531 296 3668. Simdiden teşekkürler.

  (-1)
1 46 47 48

FACEBOOK YORUMLARI

Yükleniyor..

İlginizi çekebilecek iş ilanlari kategorisinden HABERLER

SON DAKİKA HABERLER

FACEBOOK TAKİP BUTONU

Enson Paylaşılanlar