30 EKİM 2014 PERŞEMBE 20:56

Kına Paketleme İşi Veren Firmaların Adresleri…

Evde Kına Paketleme İşi, Evde Kına Paketleme İşi Kına Paketleme İşi Veren Firma Adresleri Günümüzde ev hanımları evlerinde iş yaparak para kazanmaktadır.....

Evde Kına Paketleme İşi,

Evde Kına Paketleme İşi

Kına Paketleme İşi Veren Firma Adresleri

Günümüzde ev hanımları evlerinde iş yaparak para kazanmaktadır. Ev hanımlarının evde yaptığı işlerin içinde kına paketleme işi de bulunmaktadır. Bu iş boncuk işlemesi veya nikah şekeri tasarımı gibi el becerisi gerektirmemektedir. Bu işi yapabilmek için ev hanımlarına özel işveren firmalarla anlaşarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Oturduğunuz ilde evde kına paketleme işini kimse yapmıyor ise internet ortamından bu işi yaptıran firmalarla da bağlantı kurabilirsiniz. Evde kına paketleme işini aldıktan sonra firma hangi ilde olursanız olun size malzemeleri kargolamaktadır.

Paketleme işlemini size verilmiş olan süre içerisinde bitirdikten sonra firmaya geri kargolanması gerekmektedir. Firma paketlediğiniz ürünleri kontrol ettikten sonra vermiş olduğunuz banka bilginize kazandığınız ücreti size göndermektedir. Evde kına paketleme işi genellikle İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da oldukça yaygındır. Firma sizinle çalışmaya karar verdiğinde sizin bu işi yapıp yapamayacağınızı kontrol etmek için az miktarda malzeme göndermektedir.

Eğer firma çalışmanızı beğenir ise size daha fazla malzeme göndermektedir. Ve bu sayede aylık gelirinize katkıda bulunabilirsiniz. Firma size çok fazla iş göndereceğini bildirdiğinde evde ailenizle bu işi yapabilirsiniz. Veya arkadaşlarınızla birlikte bir grup oluşturursunuz firmaya kına paketleme işini yapmak isteyen grupta kaç kişi olduğunu bildirirsiniz. Bu sayede firma size daha fazla mal göndermektedir. Buda aylık kazancın daha fazla olması demektir. Sizde aylık kazandığınız ücreti gruptaki arkadaşlarınızla eşit olarak bölüşebilirsiniz.

OKUYUCU YORUMU - Üye olmadan yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayracak.

 1. nagihan diyor ki:

  bursada oturuyorum evde kına paketleme işi yapabilirim

  (0)
 2. fatma şahan diyor ki:

  fatmayasar06145@outlook.com evde kına paketleme işi yapabilirim

  (0)
 3. Meve diyor ki:

  konya selcukluda oturuyorum Evde ise cok ihtiyacim var lgurupda var utfen olumlu donus yapin lutfen

  (0)
 4. safiye diyor ki:

  ankara sincanda oturuyorum

  (0)
 5. kiymet diyor ki:

  5 kişiyiz bizimde evden yapabileceğimiz ise ihtiyacimiz var.bir dönem taki yaptık. Şimdi paketleme istiyoruz.mutlaka ulaşın bize de 05424852016 istanbul anadolu yakası ikametimiz

  (0)
1 47 48 49

FACEBOOK YORUMLARI

Yükleniyor..

İlginizi çekebilecek iş ilanlari kategorisinden HABERLER

SON DAKİKA HABERLER

FACEBOOK TAKİP BUTONU

Enson Paylaşılanlar