30 TEMMUZ 2014 10:02

Emeklilikte yaşa takılanlar dikkat!h30
Emeklilikte yaşa takılanlar dikkat!h30
4-C’liler emekliliğe kadar sorun yaşamayacakh30
4-C’liler emekliliğe kadar sorun yaşamayacakh30
‘Ben usta sürücüyüm’ demeyin
‘Ben usta sürücüyüm’ demeyin
Başbakan Erdoğan’dan sırt numarasıyla Köşk göndermesi
Başbakan Erdoğan’dan sırt numarasıyla Köşk göndermesi

Kına Paketleme İşi Veren Firmaların Adresleri… 2207h97

Evde Kına Paketleme İşi, Evde Kına Paketleme İşi Kına Paketleme İşi Veren Firma Adresleri Günümüzde ev hanımları evlerinde iş yaparak para kazanmaktadır. Ev hanımlarının evde ...

Evde Kına Paketleme İşi,

Evde Kına Paketleme İşi

Kına Paketleme İşi Veren Firma Adresleri

Günümüzde ev hanımları evlerinde iş yaparak para kazanmaktadır. Ev hanımlarının evde yaptığı işlerin içinde kına paketleme işi de bulunmaktadır. Bu iş boncuk işlemesi veya nikah şekeri tasarımı gibi el becerisi gerektirmemektedir. Bu işi yapabilmek için ev hanımlarına özel işveren firmalarla anlaşarak çalışmaya başlayabilirsiniz. Oturduğunuz ilde evde kına paketleme işini kimse yapmıyor ise internet ortamından bu işi yaptıran firmalarla da bağlantı kurabilirsiniz. Evde kına paketleme işini aldıktan sonra firma hangi ilde olursanız olun size malzemeleri kargolamaktadır.

Paketleme işlemini size verilmiş olan süre içerisinde bitirdikten sonra firmaya geri kargolanması gerekmektedir. Firma paketlediğiniz ürünleri kontrol ettikten sonra vermiş olduğunuz banka bilginize kazandığınız ücreti size göndermektedir. Evde kına paketleme işi genellikle İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa’da oldukça yaygındır. Firma sizinle çalışmaya karar verdiğinde sizin bu işi yapıp yapamayacağınızı kontrol etmek için az miktarda malzeme göndermektedir.

Eğer firma çalışmanızı beğenir ise size daha fazla malzeme göndermektedir. Ve bu sayede aylık gelirinize katkıda bulunabilirsiniz. Firma size çok fazla iş göndereceğini bildirdiğinde evde ailenizle bu işi yapabilirsiniz. Veya arkadaşlarınızla birlikte bir grup oluşturursunuz firmaya kına paketleme işini yapmak isteyen grupta kaç kişi olduğunu bildirirsiniz. Bu sayede firma size daha fazla mal göndermektedir. Buda aylık kazancın daha fazla olması demektir. Sizde aylık kazandığınız ücreti gruptaki arkadaşlarınızla eşit olarak bölüşebilirsiniz.

564 Cevap
 1. meltem diyor ki:

  Izmirde ikamet ediyorum el becerim iyidir daha önce çok yaptım bu tur işler lütfen mail bekliyorum

  (0)
 2. Büşra diyor ki:

  merhabalar. hayırlı işler.
  evde kına paketleme işini annemle beraber yapıyorduk. İstanbul Ankara Aydın Antalya dan yapabiliriz. hangi ilde şubeniz olursa olsun ulaşım ve iletişim sıkıntısı olmaz. çok pratik ve hızlıyız ev hanımıyım vaktim çok. acil işe ihtiyacım var . ekip de oluşturabilirim. lütfen mail bekliyorum. merverol0699@gmail.com

  (0)
 3. ebru diyor ki:

  Slm sivasta ikametgah etmekteyim evde paketleme isi yapmak istiyorum yardimci olursaniz çok sevinirim. Saygilarimla….

  (0)
OKUYUCU YORUMU - Üye olmadan yorum yapın

İlginizi çekebilecek diğer iş ilanlari kategorisinden haberler

EN SON HABERLER

FACEBOOK TAKİP BUTONU

Enson Paylaşılanlar