18 NİSAN 2014 CUMA 21:11
FARUK ÇELİK TAŞERON SON AÇIKLAMA FARUK ÇELİK TAŞERON SON AÇIKLAMA
KIYAMET HABERCİSİ Mİ?-11 KIYAMET HABERCİSİ Mİ?-11
4C Taşeron İşçilere Kadro Düzenlemesi İçeren Torba Yasa TBMM’de-11 4C Taşeron İşçilere Kadro Düzenlemesi İçeren Torba Yasa TBMM’de-11
ALTIN FİYATLARINDA YÜKSELİŞ SÜRECEK-11 ALTIN FİYATLARINDA YÜKSELİŞ SÜRECEK-11

Kanal d dizi kayıp 15 bölüm son bölüm tek parça hd full 720p yeni bölüm izle…-3

KAYIP Kanal d dizi Kayıp  Son Bölüm İzle, Kayıp İzle - Kanal d dizi Kayıp 15. Bölüm  tek parça izle. Kayıp  full tek parça seyret… Kanal d dizi Kayıp 15.bölüm HD tek parça… Kayıp 13. bölüm tek parça, kanal[...]

KAYIP

Kanal d dizi Kayıp  Son Bölüm İzle, Kayıp İzle -

Kanal d dizi Kayıp 15. Bölüm  tek parça izle. Kayıp  full tek parça seyret… Kanal d dizi Kayıp 15.bölüm HD tek parça… Kayıp 13. bölüm tek parça, kanal D yapımı. Kayıp Son bölüm, kayıp full hd izle. Kanal d dizi Kayıp yeni bölüm, izle 720p kalitesinde.

Kayıp 15. bölüm özeti…

Kayıp dizisinde Özlem, Falko’dan kendisini bırakmasını istiyor. Kayıp dizisinde Falko’nun ona cevabı ise “Senin de bilmediğin şeyler var Özlem, daha yeni başlıyoruz.” oluyor. Kayıp dizisinde yoğun bakımda olan Mehmet, üç gündür uyutulmaktadır. Ancak Metin’in durumu Mehmet’ten daha ciddidir. Hastaneye getirildiğinden beri Metin komadadır. Kayıp dizisinde Kerem hâlâ eve döndüğüne inanamamaktadır ve geceleri hala kâbus görmektedir. Kerem’in bu durumuna üzülen Leyla, psikolojik destek almaya karar verir. Kayıp dizisinde Kerem döndüğünden sonra Murat, ilk kez yeğenini ziyarete gelir.

Kayıp dizisinde Bekir ve Hasan tutuklanmıştır. 22 yıl hapis cezası istemi ile tutuklu yargılanacaklardır. Polis her yerde Falko’yu aramaktadır. Falko’nun zorla alıkoyduğu Özlem’i bırakmaya niyeti yoktur. Kendine gelen Mehmet, Özlem’in peşine düşer. Geçmişe yönelik konuşmalar yapan Falko, söyledikleri ile Özlem’i iyice korkutur. Özlem, Falko’dan onu bırakmasını ister. Kayıp dizisinde Falko’nun onun bu istediğine cevabı ise şaşırtıcıdır: “Senin de bilmediğin şeyler var Özlem, daha yeni başlıyoruz.”

Kayıp 15. bölümü izlemek için TIKLA

REKLAMLARBir Yorum Yazın (Üyelik Gerektirmez)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER Diğer diziler haberleri

EN SON HABERLER

FACEBOOK TAKİP BUTONU