19 NİSAN 2014 CUMARTESİ 12:08
FARUK ÇELİK TAŞERON SON AÇIKLAMA-4 FARUK ÇELİK TAŞERON SON AÇIKLAMA-4
KIYAMET HABERCİSİ Mİ?-14 KIYAMET HABERCİSİ Mİ?-14
4C Taşeron İşçilere Kadro Düzenlemesi İçeren Torba Yasa TBMM’de-14 4C Taşeron İşçilere Kadro Düzenlemesi İçeren Torba Yasa TBMM’de-14
ALTIN FİYATLARINDA YÜKSELİŞ SÜRECEK-14 ALTIN FİYATLARINDA YÜKSELİŞ SÜRECEK-14

Karadayı Son Bölüm Karadayı 67. bölüm tek parça izle…-04120519

Karadayı 67. bölüm tek parça 14 nisan 2014 karadayı son bölüm izle Karadayı 67. bölüm tek parça atv Karadayı son bölüm bugün izle Karadayı . İzle – Karadayı  67. Bölüm  tek parça izle. Karadayı  full tek[...]


Karadayı 67. bölüm tek parça 14 nisan 2014 karadayı son bölüm izle Karadayı 67. bölüm tek parça atv Karadayı son bölüm bugün izle Karadayı .

İzle – Karadayı  67. Bölüm  tek parça izle. Karadayı  full tek parça seyret… Karadayı 67.bölüm HD tek parça…

14 nisan 2014 Karadayı 67. bölümde Nazif Kara’nın masumiyetini ispatlamak için canını ortaya koyan Mahir, babasına, ailesine sevdasına verdiği sözü tutmuş, geç de olsa adaletin yerine gelmesini sağlamıştır. Sırtından aldığı yara zerre kadar umurunda olmayan Mahir’in artık tek düşüncesi müjdeli haberi babasına ulaştırabilmektedir. Aylardır hasretle umutla beklediği bu anı babasının gözlerinin içine bakarak yaşamak istemektedir. Mahir için endişelenen Feride ona engel olamaz ve birlikte hapishaneye giderler. Nazif Kara güzel haberi oğlu ve Feride’den alır. Özgürlüğüne kavuşacak olan Nazif Kara’nın mutluluğunun tamamlanması için Feride ve Mahir’in de kavuşması gerekmektedir. İlk adım atılacak ve Feride babasından istenecektir. Vuslata erme sırası Mahir ve Feride’ye gelmiştir.
Babasının kurtulduğu haberini alan Orhan hapiste tebrikleri kabul eder. Orhan’ın Seyis’le işbirliğinden habersiz olan Yılan Berdan Orhan’ı ziyarete gider. Birkaç hafta sonra özgürlüğüne kavuşur kavuşmaz onu öldüreceğini söyler. Orhan restini görür. Yılan ve Orhan arasındaki kan davası büyümektedir.
Necdet’i kaybetmek istemeyen Ayten içini kemiren şüpheye rağmen olayı büyütmeme kararı alır. Necdet’ten özür diler ve barışırlar. Yuvasına sahip çıkmayı seçen Ayten’i günün sonunda bambaşka bir sürpriz beklemektedir.
Mehmet Saim Turgut’un yerine geçmesi için Necdet’i seçmiştir. Her ikisi de bu ortaklıktan memnundur. Yakın zamanda yapılacak büyük bir silah sevkiyatı için anlaşmaya varırlar. Ama bu sevkiyatı bekleyen başka biri daha vardır.

Yayın saatinde izlemek için tıklayın

14 nisan 2014 KARADAYI 67. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

REKLAMLAR26 Cevap
 1. y diyor ki:

  Aile baglarini birbirine baglamaya calisan bir film

 2. Anonim diyor ki:

  Karadayi 67 bolum

 3. Anonim diyor ki:

  Super sin kenan imirzali oglu

 4. ahmet diyor ki:

  ilk yorum

 5. Nazir diyor ki:

  SALAMUN ALEKUM NASILSINIZ?

Bir Yorum Yazın (Üyelik Gerektirmez)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER Diğer sonbölüm haberleri

EN SON HABERLER

FACEBOOK TAKİP BUTONU