24 TEMMUZ 2014 01:10
Bugün Kadir Gecesi
Bugün Kadir Gecesi
Emeklilik müjdesi
Emeklilik müjdesi
AYM’den flaş Ankara kararı
AYM’den flaş Ankara kararı
2. el otomobilde bayram hareketliliği
2. el otomobilde bayram hareketliliği

Güneşi Beklerken 53. Yeni Son Bölüm İzle Tek Parça Full h75

Güneşi Beklerken 53. Bölüm Tek Paça izle, Güneşi Beklerken 53.Bölüm Tek Paça yeni ... Güneşi Beklerken 53. Yeni Son Bölüm İzle Tek Parça Full HD Güneşi Beklerken 53....


Güneşi Beklerken 53. bölümünde; Kerem, Mezuniyet Balosuna sürpriz bir isimle katılırken, Zeynep ise Kerem’e hiç beklemediği bir isimle misilleme yapar. Arkadaş kalmayı bir türlü beceremeyen Zeynep ile Kerem birbirlerinden uzak kalma kararı almışlardır. Okulda ise mezuniyet telaşı vardır. Aksel’in davranışlarındaki garipliği sezen Melis buna anlam veremez. Melis’in sorularına kaçamak cevaplar veren Aksel’in kafasında bambaşka planlar vardır. Melis’in Aksel ile kaldığını öğrenen Cihan ise deliye döner. Hemen Aksel’i arar ve Melis’i eve getirmek üzere yola çıkar.

GÜNEŞİ BEKLERKEN 53. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Kerem’in baloya kendisini davet edeceğinden emin olan Zeynep büyük bir şok ile karşı karşıya kalır. Kerem baloya çok ünlü bir isimle katılacaktır. Güneşi Beklerken son bölümde sinirinden deliye dönen Zeynep, bunun altında kalmamak için baloya beraberinde getirecek yakışıklı birini aramaya başlar. Güneş ise Barış’a davadan önce Kerem ve annesi ile tanışmak istediğini söyler. Yağmur annesinden Can’ın okumak için yurt dışına gideceğini öğrenir. Can ise bir karar vermiştir, bunu da baloda Yağmur’a söyleyecektir. Baloda ise herkesin gözü Kerem ve birlikte katıldığı isimdedir. Ancak Zeynep de boş durmamış Kerem’in sinir edecek kadar hoş bir kişi de geceye gelmiştir.

Balonun kral ve kraliçesi seçildiğinde ise Zeynep’i büyük bir sürpriz beklemektedir. Ancak ortalığı fena karıştıracak esas hamle Aksel’den gelir. Güneşi Beklerken 53. bölümde Aksel yaptığı açıklama ve sinsi intikam planı ile geceye imzasını atar.

OKUYUCU YORUMU
Üye olmadan yorum yapın

İlginizi çekebilecek diğer sonbölüm kategorisinden haberler

son

EN SON HABERLER

FACEBOOK TAKİP BUTONU

Enson Paylaşılanlar