31 TEMMUZ 2014 08:21

Emeklilikte yaşa takılanlar dikkat!h34
Emeklilikte yaşa takılanlar dikkat!h34
4-C’liler emekliliğe kadar sorun yaşamayacakh34
4-C’liler emekliliğe kadar sorun yaşamayacakh34
Bu anket CHP ve MHP’yi üzecek!
Bu anket CHP ve MHP’yi üzecek!
‘Ben usta sürücüyüm’ demeyin
‘Ben usta sürücüyüm’ demeyin

Carlos Tevez’in babasını fidye için kaçırdılar h0835

Dünyaca ünlü Arjantinli Carlos Tevez’in babası, bilinmeyen kişiler tarafınca evinden kaçırıldı. Juventus’da forma giyen Arjantinli futbolcu Carlos Tevez daha önce de ...
Comments are off for this post

Dünyaca ünlü Arjantinli Carlos Tevez’in babası, bilinmeyen kişiler tarafınca evinden kaçırıldı.

Juventus’da forma giyen Arjantinli futbolcu Carlos Tevez daha önce de kaçırılma olayları ile anılmıştı. Şimdi de Tevez’in babası kaçırılma olaylarına dahil oldu.
Arjantin Milli Takımı’nda forma giyen Juventus’un golcüsü Carlos Tevez’in babasının kaçırılması sabah saatlerinde gerçekleşti. Tevez’in evine gelen ve kim olduğunu bilinemeyen şahıslar baba Tevez’i alıkoydu. Carlos Tevez’in babasının fidyeciler tarafından kaçırıldığı öne sürülüyor.

Carlos Tevez’in babasını kaçıran kişiler sabah saatlerinde telefonla arayarak baba Tevez’i kaçırdığını ve fidye istediğini belirtti. Carlos Tevez’in babası Juan Alberto Cabral’i kaçıranlar babanın hayatta olduğuna dair kanıt yollayarak fidye talep ettiler. Yıldız futbolcunun kazandığı parayı göz önünde bulundurdukları için milyonlarca dolarlık bir fidye istediler.

Polisler tarafından yapılan açıklamaya göre baba Tevez’i kaçıranların fidye istediği doğru. Soyisimlerinin aynı olmamasından dolayı Tevez’in babası olmadığını düşünen polisler aileden bilgi alınca kaçırılma olayı açıklığa kavuştu. Carlos Tevez kendisini büyüten Segundo Tevez’in soy ismini amıştı.

Haberler öncelikle İtalyan medyasında yayıldı ve haberi alır almaz Tevez, Arjantin’e hakaret etti.

Yoruma Kapalı

İlginizi çekebilecek diğer haber kategorisinden haberler

EN SON HABERLER

FACEBOOK TAKİP BUTONU

Enson Paylaşılanlar