02 EYLÜL 2014 17:00

Güneşi Beklerken 54. FİNAL Bölüm İzle Tek Parça Full

Güneşi Beklerken 54. Bölüm Tek Paça izle, Güneşi Beklerken final Bölüm Tek Paça yeni... Güneşi Beklerken 53. Yeni Son Bölüm İzle Tek Parça Full HD Güneşi Beklerken 54....


“Güneşi Beklerken”de muhteşem final!
Aksel, Melis’i de feci şekilde rezil eder. Melis ona gerçekleri açıklamaya çalışır ama inandıramaz. Zeynep devreye girer ancak dumanlar her tarafı sarınca büyük panik yaşanır. Alevler okul koridorlarına sıçramıştır. Tüm öğrenciler canlarını zor kurtarırlar. Kerem’in olmadığını fark eden Zeynep, büyük korkuya kapılır. Aksel’in Kerem de cezasını çekecek diye açıklaması Zeynep’in iyice emin olmasına neden olur. Kimse onu durduramaz ve alevlerin arasına dalar.

Kerem ve Zeynep kurtulacak mı? Aksel ve Melis’in sonu uçurumda mı bitecek? Birkaç yıl sonra kimlerin hayatı nasıl değişmiş? Zeynep Kerem ile birlikte mi? Güneş annesine gerçekleri anlattı mı? Ahmet Sayer yaptıklarını cezasını çekti mi? Barış Sayerlerin tüm mal varlığını ellerinden aldı mı?

GÜNEŞİ BEKLERKEN 54. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Melis ise olanlardan sonra intihar etmek üzere Aksel ile tuttukları eve gelir. Ancak yalnız değildir. Aksel de peşinden gelmiştir. Eğer ölmek istiyorsa seve seve yardım edeceğini söyler ve onu zorla arabaya bindirir. Melis ne kadar yalvarsa da onu ikna edemez. Aksel son sürat arabayı uçuruma sürer.

Kerem ve Zeynep kurtulacak mı? Aksel ve Melis’in sonu uçurumda mı bitecek? 10 yıl sonra kimlerin hayatı nasıl değişmiş olacak? Zeynep, Kerem ile birlikte mi? Güneş annesine gerçekleri anlattı mı? Ahmet Sayer yaptıklarının cezasını çekti mi? Barış, Sayerler’in tüm mal varlığını ellerinden aldı mı? Merak edilen tüm bu sorular ve daha fazlası ‘Güneşi Beklerken’in final bölümünde yanıt bulacak.

SON DAKİKA!: Böyle tanıtım görülmedi!

OKUYUCU YORUMU - Üye olmadan yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayracak.

  1. Ahsen diyor ki:

    Güneşi beklerken öyle muhteşem ki anlatamam.Hele kerem şayet inanılmaz.Zeynep desen daha güzel.Keşke bitmeseydi.Yağmurun dördüncü çocucuğunun doğururkwn izlemeye fırsat olacaktı.AhAh kerem ah

  2. ke diyor ki:

    Çok güzel bir dizi

FACEBOOK YORUMLARI

Yükleniyor..

İlginizi çekebilecek sonbölüm kategorisinden en son haberler

EN SON HABERLER

FACEBOOK TAKİP BUTONU

Enson Paylaşılanlar