30 TEMMUZ

Engin Altan Düzyatan ile Neslişah Alkoçlar tatilde!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul’un sezon finali yapmasının ardından Engin Altan Düzyatan, eşi Neslişah Alkoçlar ve oğlu Emir Aras’la birlikte Fransa Saint Tropez’de tatilin keyfini çıkarıyor. Engin Altan Düzyatan dizi, sinema filmi derken sezonun...

Engin Altan Düzyatan ile Neslişah Alkoçlar tatilde!

TRT 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul’un sezon finali yapmasının ardından Engin Altan Düzyatan, eşi Neslişah Alkoçlar ve oğlu Emir Aras’la birlikte Fransa Saint Tropez’de tatilin keyfini çıkarıyor.

Engin Altan Düzyatan dizi, sinema filmi derken sezonun yorgunluğunu şu sıralarda Fransa’da eşi Neslişah Alkoçlar ve oğlu Emir Aras’la birlikte atıyor.
Anlarını da takipçileriyle paylaşan çift zaman zaman yağmura yakalandı, zaman zaman da şemsiye altında ‘I love St. Tropez’ yazılı şemsiyle ile aşk pozu verdi.
Fransa’da eşi ve oğluyla tatil keyfini sürdüren Engin Altan önceki gün de komedyen Şahan Gökbakar’la birlikte fotoğraf paylaştı. ‘Babalar ve oğulları’ notuyla paylaşılan kare binlerce beğeni aldı.
Neslişah Alkoçlar Düzyatan da kendi hesabından eşiyle paylaştığı fotoğrafına ‘kalp’ koydu.

 

OKUYUCU YORUMU - Üye olmadan yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER

Cumhurbaşkanlığı Muhafız Alayı’nda görevli… Otomobilde kilitli kaldı! Havasızlıktan boğuldu Güney Sudan muhalif liderinden tehdit İbrahim Tatlıses evleniyor mu ? Cavanda skandalı! Belçikalı yıldız iyice kontrolden… Milli Piyango bileti çekiliş sonuçları bilet sorgulama…