25 NİSAN 2015 CUMARTESİ 13:57

Karadayı son bölüm (Karadayı 107. bölüm) izle‘nebilir

25 Nisan 2015 Cumartesi 12:24 Adaletsizliği engelleyecek gücünüzün olmadığı zamanlar olabilir. Fakat itiraz etmeyi beceremediğiniz bir zaman asla olmamalı.Elie Wiesel - (Karadayı ATV dizisi tek parça izle yeni bölüm) Karadayı son bölüm İzle’yiciyle buluştu. Karadayı 107. Bölüm atv ekranlarına geldi. En son bölüm Karadayı 107.....

(Karadayı ATV dizisi tek parça izle yeni bölüm) Karadayı son bölüm İzle’yiciyle buluştu.

Karadayı 107. Bölüm atv ekranlarına geldi. En son bölüm Karadayı 107. Bölüm, full hd tek parça izle‘mek için haberimizin detayında verdiğimiz Atv Karadayı sayfasının linkine tıklayarak en son bölümü en kaliteli şekilde izle‘yebilirsiniz. Son bölümde neler oldu?
Karadayı 107. Bölüm’de Yaşananlar

Son bölümde neler oldu?

FERİDE’DEN ACI VEDA!
KARADAYI’DA UZUN SÜREDİR MERAKLA BEKLENEN SAHNELER EKRANA GELİYOR!
Karadayı’nın yeni bölümünde Feride, babası Mehmet Saim’in öldürdüğü annesini gözyaşlarıyla toprağa veriyor.
Karadayı hayranlarının uzun süredir merakla beklediği sahneler, yeni bölümde ekrana geliyor. Yürekleri yakacak bu bölümde; hırsızlık suçu verildiği için annesinin ölümüne inanmayan Feride katilin peşine düşecek.


KARADAYI 107. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN 


Youtube Karadayı 107. Bölüm TEK parça İZLE

Yeni bölümde; cinayete tanık olan evin çalışanları Vedat ve Mualla kaçmaya karar verecekler. Kerime’nin kanının yerde kalmasını istemeyen Vedat, Feride’ye annesini, babasının öldürdüğünü anlatmak isteyecek. Annesini kaybeden ardından da babasının katil olma şüphesine düşen Feride’nin ızdırabı ekran başındaki milyonları derinden etkileyecek.

MEHMET SAİM
ÇEMBERİN İÇİNDE SIKIŞIYOR!
Geçtiğimiz bölümde, Mehmet Saim’in büyük bir soğukkanlılıkla karısını öldürmesi izleyenleri şoke etti. Yeni bölümde Mehmet Saim akıl almayacak gaddarlıkla oyununu oynamaya devam edecek. Feride’ye karısını kaybetmiş, üzgün, gözü yaşlı baba rolünü oynarken Müdür Selim ve Savcı Adnan’la işbirliği yaparak Kerime’nin ölümünün üstünü kapatmaya çalışacak.
Vedat, Mehmet Saim’in katil olduğunu Feride’ye anlatabilecek mi?, Mehmet Saim’in kusursuz planı işleyecek mi?, Feride, hapiste olan Mahir’in yardımı olmadan gerçekleri su yüzüne çıkarabilecek mi?, Her zaman adaletten yana olan Feride, gerçekleri öğrendiğinde ne yapacak? gibi birçok soru yeni bölümde yanıt bulacak.

Karadayı Oyuncuları

Dizide kim kimdir; Kenan İmirzalıoğlu Mahir Kara (Karadayı),Bergüzar Korel Feride Şadoğlu,Çetin Tekindor Nazif Kara (Kibar),Erkan Avcı Necdet Güney (Barut),Melike İpek Yalova Ayten Güney,Rıza Kocaoğlu Yasin Ulutaş (Kibrit),Elif Sönmez İlknur Kara,Atsız Karaduman Dalyan Rıza,Leyla Lydia Tuğutlu Songül Kara,Cenan Çamyurdu Erdal Engin,Lila Gürmen Kerime Şadoğlu,Deniz Şen Hamzaoğlu Bülent Tiryaki,Ulaş Tuna Astepe Orhan Kara,Emir Çubukçu Osman Güney,Ozan Ağaç İsmet Ertekin,Erhan Yazıcıoğlu Mehmet Saim Şadoğlu (Beyefendi),Melih Çardak Gardiyan Serdar,Perihan Erener Zehra (Nilay),İrem Kahyaoğlu Suna Demir,Sema Öztürk Süheda,Şafak Karali Selim (Müdür),Uğur Aslan İsmail Gün (Seyis),Kerem Fırtına Adnan Tok,Funda Eryiğit Belgin Türe,Hüseyin Soyaslan Kütük Nail,Sermet Yeşil Sarı Cemal,Fatih Al Sosyete Yusuf,Reha Özcan Vehbi Duru,Cem Uslu Seyit Durak,Cemil Büyükdöğerli Hilmi Sucu (Boksör),Özgür Emre Yıldırım Murat,Halil İbrahim Babür Doğan

Ω OKUYUCU YORUMU - Üye olmadan yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

  1. rabia diyor ki:

    bencebana gore birbirlerinize cok yakisiyorsunuz filim.icabi olmasa gercekten evlenin ben birbirlerinizi yok yakisuyorsuniz <3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3<3:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*:-*

    (0)
  2. ferhat diyor ki:

    Bence nazif dedeyide cikarmalari gerekiyommahire ayak baği oluyo onuda f

    (2)

FACEBOOK YORUMLARI

Yükleniyor..

sonbölüm kategorisinden en son haberler