24 NİSAN 2014 PERŞEMBE 11:24
FARUK ÇELİK TAŞERON SON AÇIKLAMA-24 FARUK ÇELİK TAŞERON SON AÇIKLAMA-24
Torba yasada neler var, emeklilikte yaşa takılanlar, Ali Tezel’den açıklamalar – izle-8 Torba yasada neler var, emeklilikte yaşa takılanlar, Ali Tezel’den açıklamalar – izle-8
4C Taşeron İşçilere Kadro Düzenlemesi İçeren Torba Yasa TBMM’de-10 4C Taşeron İşçilere Kadro Düzenlemesi İçeren Torba Yasa TBMM’de-10
ALTIN FİYATI TEPKİ ALIMLARIYLA YÜKSELEBİLİR-8 ALTIN FİYATI TEPKİ ALIMLARIYLA YÜKSELEBİLİR-8

CHP adaylarını ne zaman açıklayacak?-6

30 Mart yerel seçimleri öncesi aday belirleme sürecinin sürdüğü CHP’de tanıtım tarihi belli oluyor. CHP kurmayları, Kadıköy, Ataşehir, Konak, Karşıyaka, Muratpaşa, Konyaaltı gibi belediyesi CHP’de olan ilçelerin başkan adaylarının durumunu 15 Ocak’ta masaya yatıracak. Aynı[...]30 Mart yerel seçimleri öncesi aday belirleme sürecinin sürdüğü CHP’de tanıtım tarihi belli oluyor.


CHP kurmayları, Kadıköy, Ataşehir, Konak, Karşıyaka, Muratpaşa, Konyaaltı gibi belediyesi CHP’de olan ilçelerin başkan adaylarının durumunu 15 Ocak’ta masaya yatıracak. Aynı gün CHP’nin tüm belediye başkan adayları da kamuoyuna duyurulacak.

Gerçek Gündem’in edindiği bilgiye göre, CHP MYK 15 Ocak sabahı toplanacak ve isimler üzerinde analiz yapacak. Aynı gün öğleden sonra ise Parti Meclisi (PM) toplanacak. Belediyesi CHP’de olan ilçelerin başkan adayları da bu toplantıda belirlenecek.

CHP kurmayları, adayların isimlerinin ne zaman açıklanacağı konusunda çalışmaların sürdüğünü belirterek ‘Daha önce 5 Ocak’ta yapılması planlanan toplantı, bazı anketlerin sonuçlarının beklenmesi yüzünden 15 Ocak’a alınabilir” dedi.

Kesin tarihin ise çarşamba günü yapılacak MYK’da netleşeceği belirtildi.

3. BÖLGE BAŞKANLARI BULUŞTU

Öte yandan, İstanbul’da görev yapan bazı ilçe başkanları, geride bıraktığımız günlerde Küçükçekmece İlçe Binası’nda buluştu. 3. Bölge’de görev yapan ilçe başkanları, ‘Adaylarımız eğilim yoklamasından çıkan isimler olsun” dedi.

Toplantıya CHP İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı da davet edildi. Salıcı’nın ‘Taleplerinizi Ankara’ya iletmeniz daha doğru olur. Adayları Ankara belirliyor” dediği öğrenildi.

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberahval.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-23-related-posts-plugin/recommendations.php on line 242 Warning: array_fill(): Number of elements must be positive in /var/www/vhosts/haberahval.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-23-related-posts-plugin/recommendations.php on line 252 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/vhosts/haberahval.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-23-related-posts-plugin/recommendations.php on line 252

REKLAMLARBir Yorum Yazın (Üyelik Gerektirmez)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER Diğer gündem haberleri

EN SON HABERLER

FACEBOOK TAKİP BUTONU