07 TEMMUZ 2015 SALI 22:45

Arka Sokaklar son bölüm (Arka Sokaklar 374. bölüm) izle‘nebilir

07 TEMMUZ 2015 SALI 22:45:51 Deneyim düşüncenin, düşünce ise eylemin çocuğudur. Benjamin Disraeli (Arka Sokaklar KANAL D dizisi tek parça izle yeni bölüm) Arka Sokaklar son bölüm İzle’yiciyle buluştu. Arka Sokaklar 374. Bölüm KANAL D ekranlarına geldi. En son bölüm Arka Sokaklar 374. Bölüm, full hd tek parça izle‘mek için haberimizin detayında verdiğimiz KANAL D Arka ...

Arka Sokaklar son bölüm (Arka Sokaklar 374. bölüm) izle‘nebilir

(Arka Sokaklar KANAL D dizisi tek parça izle yeni bölüm) Arka Sokaklar son bölüm İzle’yiciyle buluştu.

Arka Sokaklar 374. Bölüm KANAL D ekranlarına geldi. En son bölüm Arka Sokaklar 374. Bölüm, full hd tek parça izle‘mek için haberimizin detayında verdiğimiz KANAL D Arka Sokaklar sayfasının linkine tıklayarak en son bölümü en kaliteli şekilde izle‘yebilirsiniz. Son bölümde neler oldu?

Arka Sokaklar 374. Bölüm’de Yaşananlar
Ekip, tecavüzcünün peşine düşüyor.

Ekip, kuyumcu soyguncularının peşine düşüyor! (Cengiz Küçükayvaz bu bölümde konuk oyuncu olarak Arka Sokaklar’da!) Arka Sokaklar 374. Bölüm


ARKA SOKAKLAR 374. BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN 


İsmet, beraber çalıştığı Mustafa ve Nihat ile bir kuyumcuyu kundaklar.Bu sırada polis peşlerine takılır. Bir şekilde Polisi atlatmayı başarıp ıssız bir yere saklanırlar. Mustafa, İsmet’in söylenmesine dayanamaz ve İsmet’i bayıltıp Nihat ile birlikte kaçarlar.

Ekip, soyguncuların peşine düşer. Mesut ve Hüsnü gece devriyesindeyken aldıkları anons ile olay yerine giderler. Karşılarında darp edilmiş halde İsmet vardır. İsmet, bir motosikletli birinin gelip kendisini darp edip, anacığının evini sattığından aldığı parayı çaldırdığını söyler. Mesut ve Hüsnü adamın haline acıyıp yardımcı olmaya çalışırlar.

Deniz’in kedisi smokin rahatsızlanır. Engin ve Deniz geceyi veterinerde geçirirler. Engin, bur durumdan fazlasıyla rahatsızdır. Kimseye hiçbir şey belli etmemeye çalışır. Deniz, smokini tedavi sonrası evde bırakamayıp emniyete getirir. Kaşla göz arasında kedi kafesinden kaçar. Tüm emniyette smokin aranmaya başlanır.

Metin kız arkadaşı Aslı ile buluşur. Buluştukları yerde de anne Tülay çocukları basar. Makbule hıncını alamayıp Hüsnü’lerin evine polis ile baskın yapar.

OKUYUCU YORUMU - Üye olmadan yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

 1. büşra adırbelli diyor ki:

  Çok süpetdi

  (-1)
 2. derya diyor ki:

  Artık cumaya alındı

  (1)
 3. ayka diyor ki:

  Ben bu diziyi cok ama cok seviyorum

  (5)
 4. Anonim diyor ki:

  Bende arka sokakları seviyorum ama cumartesi babamın dizisi olduğu için izleyemiyorum lütfen siz arka sokaklar dizisini pazartesiye alın birde bu cevher meselesi bitsin artık sizi seviyorum :)

  (0)
 5. Anonim diyor ki:

  arka sokaklar dizisini çok begenerek seyrediyorum, hafta sonunu iple çekiyorum.lakiiii bir şeyi anlamıyorm.ne den ama neden operasyonlarda helikopter destegi kullanılmıyor . kıyaslamak istemiyorum ama yabancı bütün filimlerde hem helikopter hem de her filimde ken ülkelerinin bayragını gösteriyorlar. onlardan bizim neyimiz neyimiz ek pekiiii.herkese saygılar.

  (1)
  • Anonim diyor ki:

   ben cok sevyorum hemide azerbaycanan yazyorum lutven seryali zamanda cekin ve efre verin rica edyorum

   (0)
 6. canan diyor ki:

  Övelerden ben canan ne yazmamı istiyon

  (2)
 7. Anonim diyor ki:

  ltf aylardır bu cevher maliki hikayesinden kustum ltf sokaklara dönün artık çok uzattınız ltf bitsin artık bu cevher konusu

  (0)
 8. Anonim diyor ki:

  ben leylayı sevıyorum istiyorum ki, leyla ölmesin

  (0)
 9. Nazir diyor ki:

  MERHABA NASILSINIZ?

  (0)
 10. osman diyor ki:

  sizden ricam ben arkasokakların pazartesi veya cuma günleri yayınlamasını istiyorum diğer günler büyüklerin dizi keyfi var tvde malum büyüklere birşey denmiyor

  (0)
 11. sema nur diyor ki:

  seni seviyorum

  (2)