01 KASIM 2014 CUMARTESİ 15:13

Haberahval! Haber, iş ve yaşam portalı

AÖF soruları ve cevapları için tıklayın
AÖF soruları ve cevapları için tıklayın – 2014 Aöf Güncel Açıköğretim (AÖF) sınav soruları ve cevapları açıklandı. 25 Ocak 2014 tarihinde yapılan, AÖF....

AÖF soruları ve cevapları için tıklayın – 2014 Aöf Güncel

Açıköğretim (AÖF) sınav soruları ve cevapları açıklandı. 25-26 Ocak 2014 tarihinde yapılan, AÖF 2014 yılı Güz dönemi final sınavının soruları ve cevapları burada. 2014Aöf Yeni Haber..

FACEBOOK AÖF SAYFASI TIKLA BEĞEN KATIL

 25-26 Ocak 2014 tarihinde yapılan, AÖF 2014 yılı Güz dönemi final sınavının soruları ve cevapları yayınlandı. Açıköğretim (aöf) soru ve cevaplarına bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 2014 Aöf Güncel…

SORU VE CEVAPLARA ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ

Anadolu Üniversitesi İktisat, İşletme ve Açıköğretim Fakülteleri 2001 yılından bu yana sınav soruları ve cevap anahtarları e-Kitap biçiminde yayınlanmaktadır. Öğrenciler TC kimlik numarasıyla oturum açarak (Açıköğretim Fakültesi oturum açma sayfası: http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx) “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebilirler.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Açıköğretim Fakültesi, İşletme Fakültesi ve İktisat Fakültesi öğrencisi iseniz, “T.C. Kimlik Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

Eğer Açıköğretim sistemiyle öğrenim gören Batı Avrupa Programı öğrencisi iseniz, “Öğrenci Numaranız” ile e-Öğrenme Portalına oturum açabilirsiniz.

 

OKUYUCU YORUMU - Üye olmadan yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayracak.

FACEBOOK YORUMLARI

Yükleniyor..

İlginizi çekebilecek eğitim kategorisinden HABERLER

SON DAKİKA HABERLER

FACEBOOK TAKİP BUTONU

Enson Paylaşılanlar