23 NİSAN 2014 ÇARŞAMBA 12:26
FARUK ÇELİK TAŞERON SON AÇIKLAMA-18 FARUK ÇELİK TAŞERON SON AÇIKLAMA-18
Torba yasada neler var, emeklilikte yaşa takılanlar, Ali Tezel’den açıklamalar – izle-2 Torba yasada neler var, emeklilikte yaşa takılanlar, Ali Tezel’den açıklamalar – izle-2
4C Taşeron İşçilere Kadro Düzenlemesi İçeren Torba Yasa TBMM’de-4 4C Taşeron İşçilere Kadro Düzenlemesi İçeren Torba Yasa TBMM’de-4
ALTIN FİYATI TEPKİ ALIMLARIYLA YÜKSELEBİLİR-2 ALTIN FİYATI TEPKİ ALIMLARIYLA YÜKSELEBİLİR-2

1 Aralık 2013 49. Özel Güvenlik Sınav Soru ve Cevapları-4

ÖGG sınavı soru ve cevapları indir, 1 Aralık 2013 49. Özel Güvenlik sınav soru ve cevapları indir, 1 Aralık Özel Güvenlik sınavı (ÖGG) soru ve cevapları indir. SINAV TAKVİMİ 01 Kasım 2013: Belirtilen tarih dâhil[...]

ÖGG sınavı soru ve cevapları indir, 1 Aralık 2013 49. Özel Güvenlik sınav soru ve cevapları indir, 1 Aralık Özel Güvenlik sınavı (ÖGG) soru ve cevapları indir.

SINAV TAKVİMİ

01 Kasım 2013: Belirtilen tarih dâhil olmak üzere eğitim kursunu tamamlamış olan kursiyerlerin,49’uncu Temel Eğitim sınavına girme hakları vardır. Bu tarihten sonra eğitimini tamamlayan kursiyerler ancak bir sonraki sınava girebileceklerdir.

2 – 06 Kasım 2013: Özel güvenlik temel eğitimini tamamlamış kursiyerlerin eğitim bilgileri ile sınava girecek olan kursiyerlerin dijital ve onaylı listelerinin çıktı olarak eğitim kurumlarınca, mesai bitimine kadar İl Emniyet Müdürlüklerine teslimi için son tarihtir. Dijital olarak teslim edilen dosya ile onaylı yazılı liste aynı verileri içermelidir.

06 – 11 Kasım 2013: İl Emniyet Müdürlüklerinin sınava girecek olan adayların listelerini, eğitim kayıtları ile karşılaştırarak kontrol ettikten sonra, sınava giriş ücretlerinin verilen hesap numarasına yatırılması/yatırtılması amacıyla eğitim kurumlarına gönderecekleri son tarihtir. (İl Özel Güvenlik Şube Müdürlükleri sınava katılacak adayların sınav ücretlerinin kişiler adına, ayrı ayrı yatırılması/yatırtılması hususunu eğitim kurumlarına tebliğ edeceklerdir.)

06 – 12 Kasım 2013: Eğitim kurumlarınca sınav giriş ücretlerinin bankaya yatırılması/yatırtılması ve sınav ücreti yatırılan adayların sınav kayıtlarının yapılabilmesi için listelerin İl Emniyet Müdürlüklerine bildirileceği son tarihtir.

11 – 13 Kasım 2013: Eğitim ve sınav listelerinin İl Emniyet Müdürlükleri personelince mesai saati bitimine kadar özel güvenlik hizmetleri projesine kaydedilmesi için son tarihtir. Projeye kaydedilen veri ile listelerin bire bir aynı olması gerekmektedir. Barkod sistemine geçildiği için bu tarihten sonra eğitim ve sınav kaydı yapılması mümkün olmayacaktır.

01 Aralık 2013: Pazar günü saat 10.00, Sınav tarih ve saatidir.

02 – 11 Aralık 2013: Uygulamalı Atış Sınavı’nın yaptırılacağı ve atış sonuçlarının, İl Emniyet Müdürlükleri personelince özel güvenlik hizmetleri projesine kaydedilmesi için son tarihtir.

13 Aralık 2013: Sınav Sonuçlarının açıklanacağı tarihtir.

16 – 20 Aralık 2013: Sınav sonucuna itiraz etme süresi ve özel güvenlik hizmetleri projesine itirazların girileceği tarihtir.

23 – 25 Aralık 2013: Sınav sonuçlarına itirazların değerlendirileceği ve sonuçların açıklanacağı tarihtir.

Özel Güvenlik soru ve cevaplarına sınav sonrası buradan ulaşabilirsiniz..

 

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /var/www/vhosts/haberahval.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-23-related-posts-plugin/recommendations.php on line 242 Warning: array_fill(): Number of elements must be positive in /var/www/vhosts/haberahval.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-23-related-posts-plugin/recommendations.php on line 252 Warning: implode(): Invalid arguments passed in /var/www/vhosts/haberahval.com/httpdocs/wp-content/plugins/wordpress-23-related-posts-plugin/recommendations.php on line 252

REKLAMLARBir Yorum Yazın (Üyelik Gerektirmez)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK HABERLER Diğer ögg haberleri

EN SON HABERLER

FACEBOOK TAKİP BUTONU